Vranovskí volejbalisti opäť stopercentní

Šport / Ďalšie športy / Vranovskí volejbalisti opäť stopercentní

Volejbalisti MŠK Vranov odohrali cez víkend dvojzápas 9. kola I. ligy mužov na horúcej pôde u súpera v Sobranciach. Domáci sa snažili na Vranovčanov ako lídra tabuľky vytiahnuť, no naši chlapci všetkým ukázali, prečo im patrí prvá priečka. Od úvodu boli pánmi na ihrisku, a aj keď sme sa nevyhli chybám, vyhrali prvé stretnutie hladko 3:0. Do druhého zápasu domáci vstúpili veľkým tlakom a vypracovali si od úvodu náskok, ten sa však podarilo našim zlikvidovať a dokonca mali 2 setbaly, ktoré vlastnými chybami nevyužili a keďže domáci svoj prvý áno, ujali sa vedenia 1:0. Táto premrhaná koncovka prvého setu chlapcov nakopla, zapli na vyššie obrátky a nenechali nikoho na pochybách, kto bude víťazom.

Výsledok: Sobrance - MŠK Vranov 0:3 (-24,-19,-19) a 1:3 (24,-22,-18,-15)
Zostava Vranova: Ľ. Soták, M. Gešperik, Ľ. Bajcura, E. Čisárik, J. Sekera, M. Brdjar (M. Iľko, M. Antoško).