Starší dorastenci zachránili remízu

Šport / Futbal / Starší dorastenci zachránili remízu

Starší dorastenci MFK Vranov privítali v nedeľu na domácom trávniku Liptovský Mikuláš, s ktorým po dvoch góloch z kategórie lacných prehrávali po prvom polčase 0:2. V druhej 45-minútovke domáci dvihli hlavu a zápas nakoniec doviedli do spravodlivého remízového rezultátu.

Podobný priebeh malo aj stretnutie mladších dorastencov. Najskôr Čurlík z piatich metrov prestrelil a hostia následne strelili dva zlepené góly. Po prestávke zverenci trénera J. Porvazníka pridali v bojovnosti, zvýšili futbalovú kvalitu a výsledkom bol kontaktný gól Pankúcha. Lipt. Mikuláš si však už víťazstvo vziať nenechal, pretože o päť minút skóroval tretíkrát, čím definitívne rozhodol o osude stretnutia.

Plný bodový zisk si na konto pripísali iba žiaci U-15 MFK Vranov, ktorí po zodpovednom prístupe zaslúžene zdolali Stropkov 2:0.