Novoročný šachový turnaj v CVČ

Správy / Ostatné / Novoročný šachový turnaj v CVČ

Dňa 4. 1. 2013 sa v CVČ Vranov nad Topľou uskutočnil Novoročný turnaj detí a mládeže. Turnaj bol zaradený k súťaži GRAND PRIX SLOVENSKA. Privítali sme 20 chlapcov a 6 dievčat z Vranova, Stropkova, Svidníka, Sabinova, Humenného, Belej nad Cirochou a Bratislavy. V kategórii žiakov do 14 rokov obsadil 1. miesto Šimon Šeleng ŠK Bratislava, 2. miesto Matúš Kotora ŠK Stropkov a 3. miesto Eduard Paňko ŠK Stropkov. V kategórii žiakov do 18 rokov obsadil 1. miesto Milan Pavlík ŠK Sabinov, 2. miesto Jozef Feník MŠK,CVČ Vranov nad Topľou a 3. miesto Vincent Pristaš ŠK Humenné. Každý z účastníkov si odniesol sladkú odmenu, víťazi získali vecné ceny, diplomy a body do GRAND PRIX SLOVENSKA.