Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

V Spojenej škole sa nudiť nevieme

Správy / Školstvo / V Spojenej škole sa nudiť nevieme

Je tu koniec marca a preto sa vám milí čitatelia chceme pochváliť podujatiami, ktoré sa uskutočnili za posledné 3 mesiace.
Január sme začali obľúbenou súťažou „Slávici v lavici“. Čarovnú atmosféru počas celého programu vytvárali princezná Arabela, spolu s porotou a obecenstvom. Pre porotu bolo ťažké vybrať spomedzi talentovaných žiakov tých najlepších a po dlhom rozhodovaní vyhlásili týchto výhercov: 1. miesto – Lenka Melničeková a Iveta Tuššaiová, 2. miesto – Milan Madar, 3. miesto – Laura Džupinová. Čestné uznanie získali: Tadeáš Fedor a Ľubica Čerkesová.
Koncom januára babka „Ježibabka“ zorganizovala na prebudenie svojich troch lenivých dcér prekvapenie – „Fašiangový karneval“. Nádherné masky, súťaže, diskotéka, super atmosféra aj pohostenie, nakoniec lenivé dcéry prebudili a všetci sa spolu zabávali.
Čitateľské schopnosti našich žiakov si preveril panáčik „Čitáčik“. Svoje schopnosti mu predviedli všetci súťažiaci. Porota nakoniec rozhodla takto:
Kategória ŠZŠ: 1. miesto – Michaela Maľarová – 4. roč., 2. miesto – Ľubica Čerkesová - 7.roč., 3. miesto – Tadeáš Fedor - 2. roč.
Kategória ZŠ: 1. miesto – Lenka Melničeková – 8.roč., 2. miesto - Lukáš Vavra - 7.roč., 3. miesto - Viktória Stašková a Juraj Vasiľ – 8.roč. Čestné uznanie získali: Nora Sabová a Kristián Bužo.
Mesiac marec sa niesol v znamení knihy. Navštívila nás pracovníčka z Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou pani Elena Kladná, ktorá našim žiakom pútavo vyrozprávala príbeh o plyšovej opičke z knihy “Opice z našej police“.
Mesiac knihy sme ukončili školským kolom v prednese poézie a prózy pod názvom „Hviezdoslavov Kubín“, s týmito výsledkami: Kategória ŠZŠ: 1. miesto – Tomáš Bužo - 4. roč., 2. miesto – Adam Garbiš - 7. roč., 3. miesto – Adrián Jusko - 9.roč. Pochvalné uznanie získali: Štefan Senk – 1.roč. a Erika Balogová – 9.roč. Kategória ZŠ: 1.miesto- Viktória Stašková – 8. roč., 2. miesto - Iveta Tuššaiová - 8.roč., 3. miesto - Lenka Melničeková – 8. roč. Pochvalné uznanie získali: Lukáš Vavra – 7.roč. a Jakub Piskor – 8.roč.     

Alena Škovierová

V Spojenej škole sa nudiť nevieme

Správy / Školstvo / V Spojenej škole sa nudiť nevieme

Je tu koniec marca a preto sa vám milí čitatelia chceme pochváliť podujatiami, ktoré sa uskutočnili za posledné 3 mesiace.
Január sme začali obľúbenou súťažou „Slávici v lavici“. Čarovnú atmosféru počas celého programu vytvárali princezná Arabela, spolu s porotou a obecenstvom. Pre porotu bolo ťažké vybrať spomedzi talentovaných žiakov tých najlepších a po dlhom rozhodovaní vyhlásili týchto výhercov: 1. miesto – Lenka Melničeková a Iveta Tuššaiová, 2. miesto – Milan Madar, 3. miesto – Laura Džupinová. Čestné uznanie získali: Tadeáš Fedor a Ľubica Čerkesová.
Koncom januára babka „Ježibabka“ zorganizovala na prebudenie svojich troch lenivých dcér prekvapenie – „Fašiangový karneval“. Nádherné masky, súťaže, diskotéka, super atmosféra aj pohostenie, nakoniec lenivé dcéry prebudili a všetci sa spolu zabávali.
Čitateľské schopnosti našich žiakov si preveril panáčik „Čitáčik“. Svoje schopnosti mu predviedli všetci súťažiaci. Porota nakoniec rozhodla takto:
Kategória ŠZŠ: 1. miesto – Michaela Maľarová – 4. roč., 2. miesto – Ľubica Čerkesová - 7.roč., 3. miesto – Tadeáš Fedor - 2. roč.
Kategória ZŠ: 1. miesto – Lenka Melničeková – 8.roč., 2. miesto - Lukáš Vavra - 7.roč., 3. miesto - Viktória Stašková a Juraj Vasiľ – 8.roč. Čestné uznanie získali: Nora Sabová a Kristián Bužo.
Mesiac marec sa niesol v znamení knihy. Navštívila nás pracovníčka z Hornozemplínskej knižnice vo Vranove nad Topľou pani Elena Kladná, ktorá našim žiakom pútavo vyrozprávala príbeh o plyšovej opičke z knihy “Opice z našej police“.
Mesiac knihy sme ukončili školským kolom v prednese poézie a prózy pod názvom „Hviezdoslavov Kubín“, s týmito výsledkami: Kategória ŠZŠ: 1. miesto – Tomáš Bužo - 4. roč., 2. miesto – Adam Garbiš - 7. roč., 3. miesto – Adrián Jusko - 9.roč. Pochvalné uznanie získali: Štefan Senk – 1.roč. a Erika Balogová – 9.roč. Kategória ZŠ: 1.miesto- Viktória Stašková – 8. roč., 2. miesto - Iveta Tuššaiová - 8.roč., 3. miesto - Lenka Melničeková – 8. roč. Pochvalné uznanie získali: Lukáš Vavra – 7.roč. a Jakub Piskor – 8.roč.     

Alena Škovierová

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok