Lipany - Vranov 1:0 (0:0)

Šport / Futbal / Lipany - Vranov 1:0 (0:0)

V prvom polčase diváci veľa vzruchu nevideli. Domáci pohrozili dvoma strelami, ktoré Makó kryl. Na druhej strane skúšal strelecké šťastie Streňo. Bartoš jeho strelu z uhla vyrazil a Turovského pokus z hranice šestnástky skončil nad bránou. V druhej 45-minútovke mal v drese Vranova najväčšiu príležitosť na skórovanie Streňo, ale jeho hlavičku brankár zneškodnil a následnú dorážku zastavil domáci hráč rukou, ktorú hlavný rozhodca posúdil ako neúmyselnú. Lipany o osude stretnutia rozhodli v 63. min., kedy sa po rohu nekompromisne presadil Angelovič.
Gól: 63. Angelovič
ŽK: 55. Blaško, 65 Kovalík - 42. Boháč, 43. Turcovský, 75. Gdovin, 85. Šamo
Rozhodoval Čiernik.
LIPANY: Bartoš - Krivák, Figura (84. Imrich), Janič, Šimko - Angelovič, Pyda, Pončák, Kovalík - Drobňák (90. Varga), Blaško (78. Kolpák).
VRANOV: Makó - Paluba, Gdovin, Novák, Stanislavský (83. Jachym) - Kulich, Šamo, Dvorjak (46.
Kentoš), Turcovský, Boháč (57. Berenda) – Streňo.         -r-
Ostatné výsledky: Košice „B“ - Kremnička 1:2, Humenné - Poprad 1:4, Lokomotíva - Trebišov 1:0, Žilina „B“ - Martin 3:0, Moldava – Námestov 1:0, Prešov B – Ružiná 2:2, Bard. N. Ves – Dolný Kubín 1:2