Bardejovská Nová Ves – Vranov 2:1 (0:1)

Šport / Futbal / Bardejovská Nová Ves – Vranov 2:1 (0:1)

Nebezpečnejším tímom boli v prvom polčase hostia, ale Turcovskému lopta po prihrávke Streňa nesadla ideálne a Boháč zakončil svoj samostatný nájazd vedľa brány. Vranov sa predsa len dočkal v 45. min., kedy sa po akcii Šama chladnokrvne presadil Streňo. Domáci sa po zmene strán nechceli zmieriť s nepriaznivým vývojom a hoci pridali v nasadení, do šancí sa príliš nedostávali. Napriek tomu sa im predsa len podarilo skóre otočiť... V 65. min. sa lopta od žrde odrazila k Macečkovi, ktorý nezaváhal. O deväť minút zahrávala Bardejovská štandardku a Pavúk zariadil prvé domáce víťazstvo v novej sezóne.
Gól: 45. Streňo.
ŽK: Balint, Kentoš, Turcovský, Boháč.
Zostava Vranov: Balint – Paluba, Gdovin, Novák (72. Stanislavský), Eštok (86. Berenda), Boháč, Turovský, Kentoš, Dvorjak, Šamo, Streňo.

Ostatné výsledky: Košice „B“ - Námestovo 1:2 (1:2), Trebišov - Dolný Kubín 2:0 (2:0), Prešov juniori - Moldava 2:3 (1:2), Lipany - Žilina B 0:1 (0:0), Humenné - Martin 2:1 (0:0), Lokomotíva - Ružiná 6:2 (3:2), Poprad - Kremnička 4:0 (3:0).