Kremnička – Vranov 2:0 (1:0)

Šport / Futbal / Kremnička – Vranov 2:0 (1:0)

V komornej atmosfére sa niesol prvý polčas vo vyrovnanom duchu. Remízový stav platil do 37. min., kedy pri hlavičke súpera podržal svoj tím Bálint, ale na dorážku už nárok nemal. Kremnička sa ešte pevnejšie posadila do sedla v 54. min., kedy sa hlavou z hranice šestnástky presadil Gombala. Priebeh mohol zdramatizovať Streňo, ale chybu hosťujúceho stopéra v rozohrávke nepotrestal.

Góly: 37. Kiššák, 54. Gombala.
Zostava Vranov: Bálint – Kentoš, Gdovin (60. Berenda), Novák, Sakala, Boháč (83. Eštok), Dvorjak, Šamo (70. Stanislavský), Turcovský, Vasilko, Streňo.

Miroslav Jantek (tréner MFK Vranov): „Domáci nemali viac z hry, ale v závere polčasu boli o čosi aktívnejší a po jednoduchom nakopnutí lopty sme nechali vyrazenú hlavičku doraziť do našej siete. V úvode druhého polčasu prišla opäť jednoduchá nakopnutá lopta a na 2:0 sme inkasovali po hlavičke z hranice šestnástky, čo by sa stávať nemalo. Vo všeobecnosti som sklamaný z prístupu, ktorému chýbali emócie. To, čo nás držalo v jari, teraz vôbec nefunguje... Súper bol určite hrateľný, ale ak urobíme vzadu naivné chyby, ťažko môžeme pomýšľať na lepší výsledok. Prejav smerom dopredu nebol najhorší, ale nestačilo to dnes a nebude ani v ďalších stretnutiach. Čakajú nás tri ťažké zápasy a tento duel nám so sebavedomím opäť nepomohol. Stále však verím, že sa to otočí, no musíme ukázať prístup ako proti Lokomotíve. Prial by som si, aby nám súper daroval víťazstvo tak, ako sme ho my darovali Kremničke.“