Ružiná - Vranov 6:1 (3:1)

Šport / Futbal / Ružiná - Vranov 6:1 (3:1)

Vranov mal vstup do stretnutia ako vo futbalovom horore. V 17. min. prehrával 3:0 a o dve minúty bol vylúčený za faul vo vlastnom pokutovom území Paluba, ale Makó penaltu zneškodnil. Hostí nenaštartoval ani gól Streňa, pretože po zmene strán prišla ďalšia jedenástka a domáci v závere korigovali na konečný poltucet. Vzhľadom na priebeh zápasu treba športovo priznať, že prehra Vranova je ešte lichotivá... „Za sedemnásť minút sme dostali tri góly zo štandardných situácií a hneď na to bol ešte vylúčený M. Paluba. Chytený pokutový kop a gól E. Streňa trochu pookriali sebavedomím tímu, ale Ružiná kvalitatívne dominovala a vyzliekla nás do krutej momentálnej reality,“ hodnotil tréner MFK Vranov Miroslav Jantek.

Góly: 9. Blaščík, 12. Kinček, 17. Caban, 51. Boháčik (11m), 83. Mrva, 90. Gajdošík - 31. Streňo.
ŽK: 50. Vasilko.
ČK: 19. Paluba.
Rozhodovali: Somoláni - Jankovič, Martinkovič.
RUŽINÁ: Michalík - Kotora, Caban (70. Líška), Mrva, Gajdošík - Boháčik, Kemedy (83. Cibuľa), Blaščík, Kinček - Štajer, Lukáč (70. Cihlář).
VRANOV: Makó - Paluba, Gdovin (77. Stanislavský), Novák, Sakala - Boháč (46. Berenda) Vasilko, Turcovský, Šamo (53. Eštok), Kentoš – Streňo.

Ostatné výsledky: Trebišov - Bardejovská Nová Ves 0:2 (0:1), Poprad - Prešov jun. 1:0 (1:0), Kremnička - Žilina „B“ 1:1 (1:1), Dolný Kubín - Moldava 4:0 (1:0), Lokomotíva - Košice B 5:1 (3:0), Lipany - Humenné 1:2 (1:2), Martin - Námestovo 0:1 (0:0).

1. D. Kubín 14 9 3 2 26:15 30
2. Moldava 14 8 4 2 28:15 28
3. Ružiná 14 7 5 2 36:20 26
4. Žilina B 14 8 2 4 29:17 26
5. LOKOMOTÍVA 14 7 4 3 22:14 25
6. Trebišov 13 7 0 6 18:17 21
7. Námestovo 14 6 2 6 21:15 20
8. Martin 14 5 3 6 23:18 18