vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Vranov získal v nekompletnej zostave bod

Po mesačnej prestávke pokračovala 1. liga vo volejbale mužov 9. kolom. Vranovčania cestovali za súperom do Zvolena bez viacerých dôležitých hráčov, ktorým to neumožnili pracovné resp. študijné povinnosti.

V kombinovanej zostave sa naši v úvode 1. zápasu na ihrisku hľadali, postupom času naša hra naberala na presnosti a kvalite a s domácimi sme zohrali vyrovnané stretnutie, v ktorom sa však podarilo získať len jeden set v dramatickej koncovke.
Druhý zápas sme nezačali dobre a prehrali sme úvodný set, no po zmenách v zostave nastalo zlepšenie, naši kvalitne servovali a dostávali domácich pod tlak. Darilo sa v obrane na sieti i v poli a zaslúžene sme otočili na 2:1. Vo štvrtom sete si súper vytvoril po našich chybách výrazný náskok a ten si udržal až do konca. Piaty skrátený set bol vyrovnaný len v úvode, po dvoch sporných verdiktoch rozhodcov to už neplatilo a nabudení domáci si víťazstvo ujsť nenechali.

Výsledky:
Zvolen - Vranov 3:1 (21,21,-25,18) a 3:2 (14,-25,-20,19,11)
Zostava Vranova: P. Mydla, M. Sušina, M. Gešperik, I. Boháč, L. Sabol, T. Sekera, K. Baník, T. Antol.

O týždeň 18.1. privítame v mestskej športovej hale súpera z Hriňovej. Zápasy sú naplánované na 15.00 a 17.00 hod.