vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / LPH Vranov s prvou výhrou, N. Hrušov s prvou prehrou, na čele Environ...

V poradí 7. kolo Vranovskej ligy v halovom futbale sa nieslo v znamení výborných stretnutí s dramatickými zápletkami. V prvom vystúpení prehrávalo LPH s Kanoniermi 0:3, 2:4 a 4:5, no záver jeho hráčom vyšiel fantasticky. Najskôr M. Boršč nekompromisne premenil pokutový kop a v posledných sekundách strhol víťazstvo na stranu LPH M. Hreha. Vyrovnaný priebeh mal aj duel medzi Partičkou a Hennessy. Od stavu 4:4 však už mierila presne iba Partička, ktorej hráči nastrelili ešte šesťkrát konštrukciu brány S. Klembaru. V šlágri kola viedol N. Hrušov po prvom striedaní nad Norširšis 3:0 a polčas vyhral 4:2. Po zmene strán Norširšis zvýšili efektivitu v koncovke a súboj otočili vo svoj prospech. Prekvapenie kola mala na dosah OFK Sečovská Polianka. Nad Tangom vyhrávala v druhom polčase 5:3, pričom S. Svepeš chytal famózne a P. Samsely mieril, ako keby jeho strely boli navádzané laserom... Ani skvelý kolektívny výkon v konečnom účtovaní Seč. Polianke nestačil, lebo dvojica kanonierov J. Matta – R. Homoľa zariadila pre papierového favorita všetko potrebné, pričom z 3:5 na 6:5 otočili v priebehu necelých dvoch minút. Najmenej sa na zisk troch bodov natrápili Citroën Honda a Environ, ktorý sa vďaka lepšiemu skóre prepracoval na 1. miesto.

Výsledky 7. kola

N. Hrušov – Norširšis Utd. 5:9 (4:2)
Góly: Horský 3, Kurec, Ivan po 1 – Tóth, Mikovčík po 3, Soták 2, Boháč 1.
Zostava N. Hrušov: Baran – Hoľan, Kurec, Babjak, Ivan, Bakajsa, Horský, Svetlík, Hamza, Maroš Palko.
Zostava Norširšis Utd.: Petro – Boháč, Soták, Kulman, Mondok, Berenda, Mikovčík, Straka, Tóth.

Partička – Hennessy 7:4 (3:3)
Góly: Arendáš, Onduško po 2, J. Rudý, P. Rudý, Tomko po 1 – Tomáš 2, Gajdzík, Chovanec po 1.
Zostava Partička: R. Rudý, J. Rudý, P. Rudý, Tomko, Jakubčin, Arendáš, Onduško, Veliký, M. Rudý.
Zostava Hennessy: Klembara – Rusnačko, Tomáš, Gajdzík, Chovanec, Magura.

LPH Vranov – Kanonieri 6:5 (0:1)
Góly: Bednár 3, Hreha 2, Boršč 1 – Mil. Boroš 2, R. Boroš, Janočko, D. Boroš po 1.
Zostava LPH: Kováč – Pireč, Boršč, Monok, Front, Hreško, O. Paľko, Hreha, Bednár.
Zostava Kanonieri: Frindt – Mil. Boroš, R. Boroš, Zálepa, Illéš, Janočko, Hrivňák, Mar. Boroš, D. Boroš.

OFK Seč. Polianka – Tango 5:8 (4:2)
Góly: Samsely 3, Hirko, Ceľuch po – Matta 5, Homoľa 3.
Zostava OFK Seč. Polianka: Svepeš – Makohus, Tynik, Madar, Straka, Urban, Samsely, Huďo, Tkáč, Hirko, Ceľuch.
Zostava Tango: Suchý – Košuda, Durkaj, Matta, Paľuš, Homoľa, Biž, Komár, Chmúra.

Citroën Honda – Cherry Team 7:3 (3:1)
Góly: Venceľ 2, Adam, T. Dzurina, M. Dzurina, J. Gajdoš, Gazdík po 1 – Caban 2, Lepot 1.
Zostava Citroën Honda: Sopko – Mikita, Adam, Venceľ, T. Dzurina, M. Dzurina, J. Gajdoš, M. Gajdoš, Gazdík.
Zostava Cherry Team: Kuzemka – Bereš, Šandrej, Kertis, Vožný, Caban, Lepot, Bálint, Grec.

Environ – ŠK Sačurov 11:3 (5:2)
Góly: Ihnát, Kováč po 3, Marhefka, Leškanič po 2, Hanusin 1 – Brečka 2, P. Tokár 1.
Zostava Environ: Verčimák – Ihnát, Hanusin, Marhefka, Vardzík, Leškanič, Kováč.
Zostava ŠK Sačurov: Tomaškovič – Brečka, Novický, Dely, P. Tokár, D. Tokár, Béreš.