Vranov – Kremnička 2:2 (1:1)

Šport / Futbal / Vranov – Kremnička 2:2 (1:1)

V piatkovej horúčave sa hráčom nehralo jednoducho a najmä v prvom polčase sa nedokázali dostať do súvislejších akcií, ktoré by mohli mať za následok bezprostredné nebezpečenstvo. Ako blesk z jasného neba udreli hostia v 17. min., kedy Makó neupratal strelu z 25 m do bezpečia a Sámel pri dorážke nezaváhal. Vranovčania reagovali po polhodine hry, kedy lopta skončila po rohu na brvne a v 39. min. zaujala aj strela z otočky v podaní Streňa. Domáci kapitán sa dočkal v 44. min., keď hlavou poslal nechytateľne do siete center Boháča.

Druhý polčas otvoril strelou do žrde Dvorjak. V 52. min. prišla druhá gólová chvíľa Streňa, ktorý sa presadil v šprintérskom súboji so Schoberom a pred Novákom nezaváhal. Domáci nielenže otočili skóre, ale do kariet im hralo aj vylúčenie Laksika. Z početnej prevahy však Vranov dlho neťažil, pretože v 61. min. musel predčasne opustiť trávnik i Streňo. O tri minúty vyšla hosťom kontra, Makó vytiahol bravúrny zákrok a keďže nikto z jeho spoluhráčov na tento moment nereagoval, Gombala, podobne ako Bale vo finále LM, na druhej žrdi skóroval. V ďalšom priebehu už obidvaja brankári veľa práce nemali – Makó vyrazil Tóthove zakončenie z uhla na roh a Novák iba odsledoval očami Vojtovu hlavičku nad bránu.

Góly: 44. a 52. Streňo – 17. Sámel, 64. Gombala.
ŽK: 78. Paluba, 79. Dvorjak - 82. Kolofík.
ČK: 61. Streňo - 56. Laksik.

Pred 116 divákmi rozhodoval Kakaščík.

Zostava Vranov: Makó – Paluba (89. Soták), Krivák, Vojta, Sakala, Boháč, Kentoš (65. Pisarik), Turcovský, Dvorjak, Vasilko (86. Gaži), Streňo.

Zostava Kremnička: Novák – Sádovský, Kolofík, Bíreš, Schober, Starší (80. Kollár), Kočan, Tóth, Sámel (89. Artman), Gombala (90. Kamenský), Laksik.

Ostatné výsledky
Prešov B – Lokomotíva, Žilina B – Trebišov 3:1, Námestovo – D. Kubín 0:0, Košice B – Lipany 3:1, Bard. N. Ves – Humenné 2:0, Moldava – Poprad 1:1.