Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

Správy / Školstvo / SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

  SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

Výstava, organizátorom ktorej je Ministerstvo hospodárstva SR v spolupráci so Združením pre rozvoj stredoškolského odborného vzdelávania (ZRSOV), Nitriansky samosprávny kraj a organizácia Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, bola po roku opäť nevšednou a úžasnou prehliadkou šikovnosti, kreativity, nápaditosti a jedinečnosti mladej generácie. Svoje brány pre študentov stredných škôl z celého Slovenska otvorila v dňoch 25. – 28. apríla 2016, v priestoroch výstaviska Agrokomplexu v Nitre. Jej súčasťou sú aj súťaže „Top výrobok“ a „Cena za inováciu a technickú tvorivosť“, ktoré vyhlásilo MH SR. Výstava sa konala už po 24-krát a zúčastnilo sa jej 134 škôl zo Slovenska, ale aj z Českej republiky.

Záštitu nad ňou prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, čím nepochybne táto výstava získala na vážnosti a potvrdila sa dôležitosť odborného vzdelávania pre Slovensko.

Všetkých vystavujúcich poctil svojou osobnou účasťou, prezrel si práce mladých ľudí, porozprával sa s nimi, aj s ich pedagógmi. Pre našu školu to malo ešte výraznejší význam, riaditeľ školy Ľubomír Tóth mal možnosť mu odovzdať malý darček – všetko práce našich šikovných študentov v nádhernom darčekovom balení.

Stredná odborná škola, A. Dubčeka vo Vranove, je každoročným účastníkom tejto súťažnej výstavy. Opätovne ukázala, čo dokážu mladí ľudia z Vranova a opäť sa zaradila medzi tých najúspešnejších. Usporiadatelia udelili 5 ocenení TOP výrobok, Cenu za kreativitu a technickú nápaditosť a Cenu prezidenta ZRSOV v súťaži Najlepší stánok člena združenia. A práve túto cenu získala Stredná odborná škola, A. Dubčeka vo Vranove nad Topľou. Jej súčasťou je krásna krištáľová váza.

Všetkým, ktorí sa o tento výrazný úspech pričinili patrí obrovské ďakujem.         

Ing. Ľ. Vagaská
zást. riad. SOŠ pre PV

SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

Správy / Školstvo / SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

  SOS A. Dubčeka bodovala na súťaži Mladý tvorca Nitra 2016

Výstava, organizátorom ktorej je Ministerstvo hospodárstva SR v spolupráci so Združením pre rozvoj stredoškolského odborného vzdelávania (ZRSOV), Nitriansky samosprávny kraj a organizácia Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, bola po roku opäť nevšednou a úžasnou prehliadkou šikovnosti, kreativity, nápaditosti a jedinečnosti mladej generácie. Svoje brány pre študentov stredných škôl z celého Slovenska otvorila v dňoch 25. – 28. apríla 2016, v priestoroch výstaviska Agrokomplexu v Nitre. Jej súčasťou sú aj súťaže „Top výrobok“ a „Cena za inováciu a technickú tvorivosť“, ktoré vyhlásilo MH SR. Výstava sa konala už po 24-krát a zúčastnilo sa jej 134 škôl zo Slovenska, ale aj z Českej republiky.

Záštitu nad ňou prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, čím nepochybne táto výstava získala na vážnosti a potvrdila sa dôležitosť odborného vzdelávania pre Slovensko.

Všetkých vystavujúcich poctil svojou osobnou účasťou, prezrel si práce mladých ľudí, porozprával sa s nimi, aj s ich pedagógmi. Pre našu školu to malo ešte výraznejší význam, riaditeľ školy Ľubomír Tóth mal možnosť mu odovzdať malý darček – všetko práce našich šikovných študentov v nádhernom darčekovom balení.

Stredná odborná škola, A. Dubčeka vo Vranove, je každoročným účastníkom tejto súťažnej výstavy. Opätovne ukázala, čo dokážu mladí ľudia z Vranova a opäť sa zaradila medzi tých najúspešnejších. Usporiadatelia udelili 5 ocenení TOP výrobok, Cenu za kreativitu a technickú nápaditosť a Cenu prezidenta ZRSOV v súťaži Najlepší stánok člena združenia. A práve túto cenu získala Stredná odborná škola, A. Dubčeka vo Vranove nad Topľou. Jej súčasťou je krásna krištáľová váza.

Všetkým, ktorí sa o tento výrazný úspech pričinili patrí obrovské ďakujem.         

Ing. Ľ. Vagaská
zást. riad. SOŠ pre PV

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok