Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Okresná rada OKO SPZ Vranov vyznamenala poľovnícke osobnosti

Správy / Ostatné / Okresná rada OKO SPZ Vranov vyznamenala poľovnícke osobnosti

V stredu sa pri príležitosti mesiaca jún, ktorý je mesiacom poľovníctva a ochrany prírody sa uskutočnila v priestoroch penziónu Kondor v Zámutove Okresná rada OkO SPZ Vranov n. T.
Jedným z bodov programu boli aj odovzdávania poľovníckych vyznamenaní za významné zásluhy o rozvoj poľovníctva na Slovensku.
BRONZOVÁ MEDAILA:
Jozef Jenča (PZ Lipiny Hanušovce n. T.),
Marián Tiňo (PZ Drina Jusková Voľa),
Marián Demeter (PZ Drina Jusková Voľa), Pavol Urban (PZ Bukovina Sečovská Polianka), Michal Adam (PZ Vlčia hora Nižný Hrušov), Michal Jonek (PZ Orlova Nižný Hrabovec), Ján Kmec (PZ Dohoda Bačkov), Igor Sopoliga st. (PZ Topľa Bystré), František Adam (PZ Lipiny Hanušovce), Jozef Ravas (PZ Topľa Bystré).
STRIEBORNÁ MEDAILA:
Miroslav Voľanský (PZ Kopany Skrabské), Ján Cuba (PZ Topľa Bystré), Ing. Štefan Kovaľ (PZ Čičva Sedliská), Juraj Ivan (PZ Vysoká Medzianky), Jozef Lupčo (PZ Topľa Soľ), Ján Hlad (PZ Topľa Soľ).
ZLATÁ MEDAILA:
Ing. Michal Torkoš (člen hodnotiacej komisie), Ján Šofranko (PZ Vysoká Medzianky).

Okresná rada OKO SPZ Vranov vyznamenala poľovnícke osobnosti

Správy / Ostatné / Okresná rada OKO SPZ Vranov vyznamenala poľovnícke osobnosti

V stredu sa pri príležitosti mesiaca jún, ktorý je mesiacom poľovníctva a ochrany prírody sa uskutočnila v priestoroch penziónu Kondor v Zámutove Okresná rada OkO SPZ Vranov n. T.
Jedným z bodov programu boli aj odovzdávania poľovníckych vyznamenaní za významné zásluhy o rozvoj poľovníctva na Slovensku.
BRONZOVÁ MEDAILA:
Jozef Jenča (PZ Lipiny Hanušovce n. T.),
Marián Tiňo (PZ Drina Jusková Voľa),
Marián Demeter (PZ Drina Jusková Voľa), Pavol Urban (PZ Bukovina Sečovská Polianka), Michal Adam (PZ Vlčia hora Nižný Hrušov), Michal Jonek (PZ Orlova Nižný Hrabovec), Ján Kmec (PZ Dohoda Bačkov), Igor Sopoliga st. (PZ Topľa Bystré), František Adam (PZ Lipiny Hanušovce), Jozef Ravas (PZ Topľa Bystré).
STRIEBORNÁ MEDAILA:
Miroslav Voľanský (PZ Kopany Skrabské), Ján Cuba (PZ Topľa Bystré), Ing. Štefan Kovaľ (PZ Čičva Sedliská), Juraj Ivan (PZ Vysoká Medzianky), Jozef Lupčo (PZ Topľa Soľ), Ján Hlad (PZ Topľa Soľ).
ZLATÁ MEDAILA:
Ing. Michal Torkoš (člen hodnotiacej komisie), Ján Šofranko (PZ Vysoká Medzianky).

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok