vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Mažoretky Varanovia si z Grand Prix v Rakúsku priviezli zlato!

 Mažoretky Varanovia si z Grand Prix v Rakúsku priviezli zlato!

Prvú októbrovú nedeľu sa naše kadetky - mažoretky Varanovia zúčastnili svojej druhej súťaže. Po obrovskom úspechu na majstrovstvách Slovenska, kde si vybojovali zlato, sa predstavili na medzinárodnej súťaži GRAND PRIX v Rakúsku. Pod vedením skvelých tréneriek Martiny Holpovej, Terky a Aniny v príprave nič nepodcenili a ich úžasný prístup priniesol ovocie, pretože opäť získali zlato.

Dievčatá zvládli náročnú prípravu, či dlhú nočnú cestu, a to všetko vďaka trénerkám, ktoré im na tréningoch vytvárali super atmosféru, nabudili ich a hlavne podporovali. Zážitok to bol aj pre nás rodičov, ktorí sme vycestovali do Rakúska a dievčatá podporili priamo na súťaži. Spolu s nimi sme si užili skvelú atmosféru a samozrejme pocit hrdosti, keď vaše dieťa stojí, šťastné so slzičkami v očiach, na stupni pre víťazov.

Mažo­ret­kový šport to už nie je len o točení paličkou. V prvom rade je o tvrdom tréningu, poctivom prístupe, podpore a veľakrát aj o obetovaní sa. Dievčatá sa učia zodpovednosti k svojim povinnostiam a samozrejme sa hýbu, čo je v dnešnej modernej dobe u detí vzácne. Zabudnúť nemôžeme ani na to, že úspešne reprezentujú mesto Vranov nad Topľou, svoju školu ZŠ Sídlisko II a robia nám všetkým Vranovčanom dobré meno.

Za všetkých rodičov a fanúšikov Vám trénerky a dievčatá patrí veľké ĎAKUJEME!!! 

Katarína Pajdiaková

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum