vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouŠport / Futbal / Články

• J. Lehocký: Nedostatok snahy a vôle hráčom nikto vyčítať nemôže

J. Lehocký: Nedostatok snahy a vôle hráčom nikto vyčítať nemôže

2012/16 | 16.04.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Hráči MFK Vranov a FK Poprad vstúpili do vzájomného merania síl s rovnakým futbalovým arzenálom a predovšetkým v prvom polčase sa im súhru v harmonickom celku príliš nachádzať nedarilo. V druhom polčase umelecký dojem z predvádzanej upracovanej hry nestúpol, ale hráči svojím entuziazmom zvýšili tempo, ktorého výsledkom bolo podstatne živšie a pútavejšie predstavenie.
  •    Zámutov naložil po Ubli osmičku aj Stakčínu

Zámutov naložil po Ubli osmičku aj Stakčínu

OFK Tatran Zámutov vstúpil do jarnej časti impozantných spôsobom. V prvom kole nadelil osmičku Ubli a rovnakým skóre si poradil aj v nedeľu s OFK Agrifop Stakčín. Ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že na trávniku sa stretli líder a druhý tím súťaže, dominancia domácich vzbudzuje viac ako slušný rešpekt.
  •  Mládežníci Vranova uhrali cez víkend iba bod

Mládežníci Vranova uhrali cez víkend iba bod

Starší dorastenci MFK Vranov sa v sobotu predstavili v Stropkove. Domáci si na konto pripísali hladké víťazstvo, pod ktorým bol podpísaný fakt, že tréner P. Mražik mohol počítať iba s jedenástimi hráčmi a zároveň sa v ich hre ukázala absencia kvalitného tréningového procesu.
  • ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 28

ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 28

2012/16 | 16.04.2012 | Futbal | nezaradené
  •   Najväčší hráčsky pohyb zaznamenali vo V. Žipove

Najväčší hráčsky pohyb zaznamenali vo V. Žipove

2012/15 | 09.04.2012 | Futbal | Imrich Makó
    V nedeľu vybehli na futbalové trávniky aj účastníci V. ligy, skupina Vihorlatsko-Duklianska. V tejto súvislosti sme oslovili zástupcov všetkých šiestich klubov z okresu Vranov nad Topľou, ktorých sme sa opýtali na priebeh prípravy, zmeny v kádri a ambície v jarnej časti.
  • Futbal 15/2012

Futbal 15/2012

2012/15 | 09.04.2012 | Futbal | nezaradené
  •  Futbaloví Bohovia ukázali na M. Palubu

Futbaloví Bohovia ukázali na M. Palubu

Vranovčania sa nie príliš herne vydarenej sérii proti Námestovu, St. Ľubovni a Spišiakom postavili tvárou v tvár a odmenou pre nich bol zisk troch bodov.
  • ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 27

ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 27

• J. Kováč debutoval v drese Soli proti bývalým spoluhráčom z Vechca

J. Kováč debutoval v drese Soli proti bývalým spoluhráčom z Vechca

Jarná piatoligová premiéra priniesla pre FK Soľ a FK Vechec hneď dva šteklivé bonusy. Ich vzájomnému zápasu nepatril iba status derby dvoch tímov z okresu Vranov nad Topľou, ale korenie pridal tiež domáci playmaker Jakub Kováč, ktorý ešte v jeseni obliekal práve dres Vechca.
  • Futbal 14/2012

Futbal 14/2012

2012/14 | 02.04.2012 | Futbal | Imrich Makó
  •   Vranov pil proti Sp. N. Vsi z hlbokého kalichu horkosti

Vranov pil proti Sp. N. Vsi z hlbokého kalichu horkosti

Zvykne sa tomu hovoriť aj „deň blbec“. Hráči MFK Vranov by o tom po zápase s FK Spišská Nová Ves mohli napísať román.
  • Made in Stropkov...

Made in Stropkov...

Zápas medzi MFK Vranov a FK Spišská Nová Ves (0:5) sa, ak to napíšeme nadnesene, niesol vo farbách MŠK Tesla Stropkov.
  •  Starší dorastenci rozhodli o víťazstve v 92. min.

Starší dorastenci rozhodli o víťazstve v 92. min.

Starší dorastenci MFK Vranov privítali na svojom trávniku rovesníkov z Trebišova a v súboji dvoch tímov, pre ktoré bol tento zápas z pohľadu záchrany mimoriadne dôležitý, plieskal bič na konci.
  • Futbal 13/2012

Futbal 13/2012

2012/13 | 26.03.2012 | Futbal | Imrich Makó
  •  J. Lehocký: Tento zápas sme nezvládli

J. Lehocký: Tento zápas sme nezvládli

Vranovčania nenadviazali na minulotýždňový výkon proti Lipanom. Domáci nachádzajúci sa v bezprostrednom zostupovom ohrození využili tento fakt na zisk mimoriadne dôležitých troch bodov.
  •  Mládežníci Vranova získali vonku osem bodov

Mládežníci Vranova získali vonku osem bodov

Mládežnícke kolektívy MFK Vranov majú za sebou úspešný víkend, pretože z ihrísk súperov si priviezli osem bodov.
  •  ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 25

ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ č. 25

2012/13 | 26.03.2012 | Futbal | nezaradené
  •  Vranov – Lipany 2:0 (1:0)

Vranov – Lipany 2:0 (1:0)

2012/12 | 19.03.2012 | Futbal | Imrich Makó
    Od druhej desaťminútovky však začali naznačovať spôsob, akým sa budú chcieť presadiť, aj domáci a v tomto smere platila na súpera predovšetkým spolupráca dvojice Šamo – Kulich...
  •   Vranov vstúpil do jarnej časti zaslúženým víťazstvom

Vranov vstúpil do jarnej časti zaslúženým víťazstvom

Hoci sa Vranovčania rozbiehali pomalšie, s každou minútou získavali na istote a keď súperov stred obrany nedokázal reagovať na hĺbkové kolmice P. Šama, či jeho narážačky s L. Kulichom, začalo byť pred J. Talianom horúco.
  •  Víťazmi tipovacej súťaže sa stali R. Frena a P. Tkáč

Víťazmi tipovacej súťaže sa stali R. Frena a P. Tkáč

V priebehu zimnej prestávky sa mohli futbaloví fanúšikovia zapojiť do viacerých ankiet a súťaží, ktoré pre nich pripravili administrátori facebookovej stránky MFK VRANOV NAD TOPĽOU (profesionálny športový tím) Ján Tkáč a Martin Tirita.