vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / J. Lehocký: V prvom polčase sme hrali chladný profesorský futbal

J. Lehocký: V prvom polčase sme hrali chladný profesorský futbal

MFK Vranov odohral na pôde MFK Lokomotíva Zvolen paradoxný zápas, pretože o body prišiel po zmene strán, kedy jeho hráči po dohovore trénera Jozefa Lehockého pridali na obrátkach. Hoci sa prvý polčas skončil bez gólov, Vranovčania so svojim výkonom byť spokojní nemohli. Ich hre chýbalo nasadenie a odhodlanie z duelu s Bardejovom, čo však súper adekvátne potrestať nedokázal. Skóre otvoril vlastencom až v 54. min. M. Sakala. O osem minút síce P. Šamo s J. Adamom zariadili vyrovnanie, no bič plieskal nakoniec v 68.min. „Priznám sa, že zápasom vo Zvolene som sklamaný, lebo najmä v prvom polčase sme hrali zle. V našich radoch mi chýbalo viac odhodlania pobiť sa o výsledok. Hrali sme chladný profesorský futbal, ako keby sme si mysleli, že súper si dá góly sám. Počas prestávky sme si v kabíne niektoré veci vysvetlili a hoci sa náš výkon po zmene strán zlepšil, paradoxne sme inkasovali dva góly, ktoré rozhodli. Napriek tomu, na hráčoch bolo vidieť aspoň snahu hrať futbal a pokúsiť sa urobiť aspoň niečo so zápasom, čo síce hodnotím kladne, no aj tak som od tohto stretnutia čakal viac,“ hodnotil tréner MFK Vranov Jozef Lehocký.

Vranovčania však v posledných týždňoch nebojujú iba so súpermi, ale tiež s vlastnými problémami súvisiacimi s úzkym kádrom, z ktorého v týždni pred Zvolenom netrénovali J. Novák s J. Adamom, pre zranenie ostala doma dvojica M. Stanislavský – T. Molek, teploty z hry vyradili M. Hamuľáka a na lavičke sediaci A. Jáchym tiež nebol zdravotne fit. Pred najbližším týždňom, kedy Vranov privíta v utorok Dolnú Ždaňu a v sobotu Lokomotívu, by v klubovej kuchyni radi privítali už aj nejakú pozitívnu správu. „Keďže D. Ždaňa robí v posledných kolách dobré výsledky a aj Lokomotíva chce hrať o popredné priečky, nečakajú nás ľahké zápasy. Ak by boli všetci hráči v poriadku, nemal by som z nabitého programu obavy, ale pri našom úzkom kádri som sám zvedavý, ako sa nám to podarí zvládnuť...,“ dodal J. Lehocký.

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum