vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Dorastenci Vranova vstúpili do sezóny so skóre 1:10

Starší dorastenci MFK Vranov si v tejto sezóne otvorili účet domácim zápasom s Martinom, ktorý bol lepším a futbalovejším tímom, čo nakoniec premenil na hladké víťazstvo. Vranovčania doplatili na nezvládnutú desaťminútovku v prvom polčase, kedy po vlastných chybách trikrát inkasovali. Po zmene strán síce S. Soták znížil a domáci mali aj ďalšie dve príležitosti, ale súper v závere ešte upravil na konečných 1:5.

Vstup do stretnutia sa nevydaril ani mladším dorastencom MFK Vranov, ktorí od rovesníkov z Martina inkasovali v úvode po rohovom kope. Zverenci trénera J. Porvazníka si v ďalšom priebehu vypracovali viacero šancí, ale keď ani jednu z nich nepremenili, hostia v druhom polčase definitívne ovládli dianie na trávniku, čo potvrdili štyrmi gólmi po chybách v domácich radoch.