vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Soty vybavil Poprad v prvom polčase

Starší dorastenci MFK Vranov sa po vysokej prehre s Martinom v 1. kole rýchlo otriasli a v nedeľu po veľmi dobrom výkone zdolali súpera z Popradu vysoko 5:0. Základ víťazstva zverencov trénera P. Mražika položil už v prvom polčase S. Soták, ktorý konto hostí zaťažil štyrmi gólmi.

Mladší dorastenci MFK Vranov nevyužili už v 1. min. samostatný nájazd naopak v ďalšom priebehu sami dvakrát inkasovali a hoci v závere prvého polčasu dokázali znížiť, Popradčania si víťazstvo po zmene strán vziať z rúk nenechali.

Žiaci U-15 MFK Vranov si v obojstranne kvalitnom stretnutí proti rovesníkom zo Sp. N. Vsi dokázali vypracovať dostatok gólových príležitostí, ale v konečnom účtovaní, napriek dobrému výkonu, doplatili na ich nepremieňanie.

Starší dorast:
Vranov – Poprad 5:0 (4:0)
Góly:
Soták 4, Straka.
Zostava Vranov: Šimkanin – Berenda, Dvorjak, Slivka, Berta, Tabaka, Straka, Stredný, Kaliáš, Venceľ, Soták. Striedali Nemčík, Bogár, Kulman.

Mladší dorast:
Vranov – Poprad 1:3 (1:2)
Gól:
Pastir.
Zostava Vranov: Komara – Pivovarník, Pastir, Nemčík, Kopčo, Čurlík, Zubko, Soták, Kotľar, Marcinčin, Varady. Striedali Chrobačinský, Maruščák, Antol, Lemeš.

Žiaci U-15:
Vranov – Sp. N. Ves 0:1
Zostava Vranov:
Vaverčák – Manduľák, Bereš, Jačisko, Rich. Begala, Antuš, Rom. Begala, Zubko, Ferenc, Sabol, Kaliáš.

Žiaci U-14:
Vranov – Sp. N. Ves 0:4

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum