vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Mladší dorastenci získali v Námestove bod

Starší dorastenci MFK Vranov doplatili v Námestove na nekoncentrovanosť v prvom polčase, keď inkasovali hneď v prvej minúte a potom tesne pred odchodom do šatní. Medzi inkasovanými presnými zásahmi sa niesla hra vo vyrovnanom duchu, navyše hosťom neuznali regulárny gól. Podobný priebeh mal aj druhý polčas, v ktorom domáci definitívne pečatili svoje víťazstvo na 3:0. Tréner M. Jantek konštatoval náznaky zlepšenia kombinačnej hry, no mužstvo sa o lepší výsledok pripravilo veľmi slabou činnosťou v defenzíve.

Mladší dorastenci MFK Vranov v prvom polčase v Námestove nepresvedčili, pričom nad hladinou ich držal iba výkon brankára Komaru. Po tvrdších slovách v polčasovej prestávke hostia ožili, čo vedúcim gólom potvrdil Marcinčin. Z pohľadu Vranova je škoda ďalších dvoch šancí, kedy jeho hráči mierili do brvna, pretože súper osem minút pred koncom z protiútoku vyrovnal. Nakoniec mohli zverenci trénera J. Porvazníka predsa len získať tri body, ale Kotľar v závere mieril iba do brankára domácich.

Žiaci U-15 MFK Vranov odohrali v Poprade vyrovnaný duel, ktorý sa však vďaka jednému presnému zásahu podarilo nakloniť vo svoj prospech domácim. Žiaci U-14 MFK Vranov síce inkasovali po nedorozumení už v úvode, no v ďalšom priebehu boli aktívnejším tímom. Hoci si mladí Vranovčania dokázali vytvoriť gólové šance, s ich premieňaním to už bolo horšie, naopak, Popradčania boli efektívnejší, a aj preto zvíťazili 3:0.

Starší dorast:
Námestovo – Vranov 3:0 (2:0)
Zostava Vranov:
Šimkanin – Kulman, Palenčík, Hrivňák, Berta, Kaliáš, Dvorjak, Nemčík, Venceľ, Tabaka, Soták. Striedali Berenda, Stredný, Straka.

Mladší dorast:
Námestovo – Vranov 1:1 (0:0)
Gól:
Marcinčin.
Zostava Vranov: Komara – Zubko, Maruščák, Varady, Nemčík, Marcinčin, Čurlík, Mihaľ, Kopčo, Pankúch Pačuta. Striedali Kotľar, Lemeš.

Žiaci U-15:
Poprad – Vranov 1:0
Zostava Vranov:
Vaverčák – Marcinko, Jačisko, Bereš, Grošik, Antuš, Zubko, Voľanský, Kaliáš, Rich. Begala, Sabol. Striedali Gaži, Ferenc, Mlej, Biž.

Žiaci U-14:
Poprad – Vranov 3:0
Zostava Vranov:
Kokoruďa – M. Maďarik, Manduľák, Bazyľák, Kuca, Kmec, Piskor, A. Sabol, Kaliáš, Polačko, Fedor. Striedali Fečo, Duda.

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum