vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Najlepším brankárom Vranov Festu sa stal D. Berta

V sobotu, 23. 2. 2013, sa v telocvični strednej odbornej školy v Strážskom, uskutočnil 4. ročník futsalového turnaja VRANOV FEST 2013. Je to mimoriadne kvalitný turnaj hráčov nad 35 rokov, ktorý pred pár rokmi založili páni z prešovského klubu Bamida Čaplin Pub Prešov.

Tento rok sa na turnaji zúčastnili mužstvá KIA Humenné, Bamida Čaplin Pub PREŠOV, Forest Gump Snina, Old Boys Užhorod, organizátor tohto ročníka Old Boys Vranov – Lúčna a nováčik tohto ročníka Aztéka Strážske, ktorý na prekvapenia všetkých tento mimoriadne kvalitný turnaj vyhral bez jedinej prehry.

Tento rok sa v mužstvách zúčastnených objavili aj také mená ako Pavol Diňa, Jozef Kriviančin, Peter Murinčák, Jaroslav Varchola, Miroslav „KEFA” Hajdučko, Gabriel Horváth, Miroslav Kovaľ, Marek Gadžo, Tibor Panyko, Ján Streňo, bratia Dzurjovci a mnoho ďalších. Hralo sa systémom každý s každým 1x 15 min. Už sa všetci tešíme na ďalší ročník tohto podujatia, ktorý budú organizovať naši priatelia v Užhorode v tréningovom centre s výstižným názvom ZINEDINE, ktorý by mohol závidieť nejeden slovenský futbalový klub v najvyššej súťaži.

Konečné poradie:
1. Aztéka Strážske 13b. (19:9), 2. Kia Humenné 11b. (18:9), 3. Bamida Prešov 7b. (14:9), 4. FG Snina 6b. (14:13), 5. OB Užhorod 6b. (8:16), 6. OB Vranov 0b. (3:20). Najlepší strelec: Dzurjo Marián 9 gólov (Aztéka Strážske). Najlepší brankár: Daniel Berta (Dandy Old Boys Vranov nad Topľou).

Športovci si pripomenuli i Deň materského jazyka, ktorý bol 21. februára. Jeho cieľom je pripomenutie, poznávanie a precvičovanie materských jazykov po celom svete. Príjemné pozápasové posedenie všetkých športovcov spríjemnil peknými pesničkami a hre na akordeón Peter Šofranko - rodák z Benkoviec, ku ktorému sa všetci zúčastnení pripojili a spievali v rôznych jazykoch.

Organizačný výbor: Fero Tirpák, Daniel Durkaj, Pali Kováč

Športu zdar a futbalu zvlášť.

Autor: Pavel Kováč

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum