vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Ďalší úspech mladých futbalistov Vranova

Po víťazstvách našich prípravkárov na turnaji Zemplín cup (U-10), na turnaji v Trebišove (U-11) a turnaji Nádejí vo Vranove, sa naši mladí futbalisti výrazne presadili aj na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji prípraviek U10, ktorého usporiadateľom bola prešovská futbalová akadémia mladých talentov (FAMT). V konkurencii desiatich družstiev obsadili prvé miesto, keď ani v skupinovej fáze a ani vo finálovom zápase nenašli premožiteľa.

Výsledky v skupine: Vranov - MFK Košice 1:1, Vranov - Nowy Sacz 1:0, Vranov - FA Benecol Košice 5:0, Vranov - Prešov 1:0

Keďže družstva MFK Vranov a MFK Košice mali rovnaký počet bodov 10 a rovnaké skóre 8:1, o víťazovi skupiny rozhodol dodatočný rozstrel z pokutových kopov, ktorý naši chlapci vyhrali 4:3 a postúpili do finále, v ktorom sa stretli s rovesníkmi s FK Partizán Bardejov. V dramatickom finále gól nepadol a tak aj o jeho víťazovi museli rozhodnúť pokutové kopy. Naši chlapci aj tento rozstrel zvládli a po výsledku 0:0 a 3:1 na pokutové kopy sa stali víťazmi turnaja a okrem medailí a pohára FAMT, získali aj pozvanie na medzinárodný turnaj do poľského Nowého Saczu. Najlepším strelcom turnaja sa stal s 5 gólmi Vranovčan M. Demjanovič.

MFK Vranov v kategórii U-10 (2003 a mladší) úspešne reprezentujú brankár Kristián Bačo a hráči Marko Demčák, Samuel Závada, Mikuláš Demjanovič, Mojmír Novák, Jozef Kandala, Peter Blaško, Jakub Rozkoš, Jacob Henderson, Patrik Vasiľ, Jakub Červeňák.

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum