vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Banská Bystrica B – Vranov 1:1 (0:1)

Hoci sa prvý polčas niesol vo vyrovnanom duchu, nebezpečnejším tímom boli hostia, ktorí skúšali šťastie strelami zo stredných vzdialeností a zároveň po rýchlych kontrách sa v sľubných šanciach na skórovanie ocitli najmä Lazúr so Streňom. Snaha Vranova padla na úrodnú pôdu v 40. min., kedy sa po prihrávke Šama presadil strelou z 20 m Paluba. Do druhého polčasu nastúpili Vranovčania bez zraneného Šama, čo domáci využili na to, aby výraznejšie prebrali iniciatívu na svoje kopačky, čo sa premietlo aj do ich šancí. Makó si však s nájazdom súpera poradil, následne vytiahol loptu spod brvna „mačičkou“ a v ďalšej situácii udržal pred dobiehajúcimi protihráčmi nepríjemnú strelu po zemi. Banskú Bystricu mohol v rozlete zastaviť Streňo, ktorý išiel sám na Budinského, ale mieril iba do súperovho brankára. Domáci sa nakoniec predsa len dočkali vyrovnania, keď sa v 75. min. po skrumáži presadil Poliach.

Góly: 75. Poliach - 40. Paluba.
Zostava Vranov: Makó – Paluba, Gdovin, Novák, Sakala, Hatok (Eštok), Kentoš, Boháč (Sopko), Lazúr, Šamo (Stanislavský), Streňo.

Ostatné výsledky: Košice „B“ - Martin 2:2 (0:1), Lipany - Poprad 1:0 (0:0), Humenné - Spišská Nová Ves 1:0 (1:0), Lučenec - Moldava nad Bodvou 3:2 (2:1).