vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Námestovo – Vranov 0:1 (0:1)

Napriek tomu, že domácim nemôžeme uprieť ochotu hrať od úvodných minút aktívne, proti pozornej defenzíve súpera sa presadzovali ťažko. Ich snaha roztiahnuť hru k čiaram síce priniesla niekoľko zaujímavých situácií, ale Makó po priamej strele zasahovať nemusel. Naopak, v 12. min. sa dostával za obranu Námestova Turcovský, aj za cenu žltej karty ho zastavil Habiňák a milimetrovou strelou z priameho poslal loptu od žrde do siete Šamo. Na druhej strane reagoval v 33. min. nepresným zakončením po otočke v dobrej pozícii Hollý. O tri minúty sa opäť presadil Turcovský a po jeho prihrávke pálil Streňo do brvna. V 41. min. ušiel ofsajdovej pasci Kurtulík a Makó svoj tím podržal.
Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase. Vranovčania naďalej spoľahlivo bránili a zároveň sa snažili o rýchle kontry. Námestovo postupne začalo hrať viac vzduchom, no ani tento spôsob sa ako úspešná cesta neukázal. Domáci mali najbližšie k vyrovnaniu po dvoch rohových kopoch v 69. min. V prvom prípade Makó bravúrne vytiahol spod brvna hlavičku Kmeťa a o pár sekúnd dopadol po zakončení Kurtulíka s loptou v rukách presne na bránkovú čiaru. Definitívne mohol o výsledku rozhodnúť Streňo, no jeho projektil z priameho kopu vyrazil Machunka, ktorý si v 79. min. poradil aj so šikovnou strelou Turcovského.
Gól: 12. Šamo.
ŽK: Habiňák – Kulich, Šamo, Streňo.
Zostava Námestovo: Machunka – Kmeť, Stašiniak, Habiňák, Šmiheľ, J. Siman, Kurtulík, Kasan, Šikyňa, Baričák (28. Čecho, 85. Brčák), Hollý.
Zostava Vranov: Makó – Paluba, Gdovin, Novák, Stanislavský, Kulich (84. Berenda), Turcovský, Kentoš, Šamo, Boháč (88. Boháč), Streňo (90. Eštok).

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum