vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Vranov – Michalovce 0:2 (0:1), Slovnaft CUP – 2. kolo

V prvom polčase boli strelecky nebezpečnejší hostia, ale Makó v 15. min. Kuncu vychytal a Regáli poslal loptu hlavou od zeme vedľa. V domácom drese reagoval dvakrát Streňo. V obidvoch prípadoch ho v sľubných pozíciách obrana Michaloviec k zakončeniu nepustila. Po pokusoch Janiča s Dankom zahrmelo po polhodine hry. Kuncovu radosť ešte zastavilo brvno, no Regáli už s opustenou bránou problém nemal. Hostia sa tlačili do koncovky aj naďalej a Makó mal v závere polčasu prácu s Kuncom, i krížnou strelou Regáliho. Po zmene strán začali aktívnejšie domáci. Streňo mieril do žrde a ďalšie dva pokusy Kentoša s Palubom kryl Jenčo. Rovnako Makó podržal svoj tím pri nájazde Kuncu a dvoch štipľavých jedovkách Janiča. Konečnú podobu výsledku dal v 90. min. rutinérsky Kovaľ.
Góly: 30. Regáli, 90. Kovaľ.
Žltá karta: 54. Berenda.
Rozhodoval: Vlčej – 650 divákov.
Vranov: Makó – Paluba, Gdovin, Novák, Berenda (76. Stanislavský), Kulich (71. Boháč), Kentoš (86. Eštok), Turcovský, Lazúr, Šamo, Streňo.
Michalovce: Raška (46. Jenčo) – Smrek, Sedlák, Gallo, Podhorin, Kovaľ, Janič, De Marco, Danko (90. Gamkrelidze), Kunca, Regáli (77. Vanák).