vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Vranov – V. Tatry 2:0 (1:0)

Vranov sa v sobotu rozbiehal pomalšie. V porovnaní so Sninou sa domáci dostávali o čosi zložitejšie k plynulým kombinačným akciám, čo súper v defenzíve spoľahlivo vykrýval. Prvú zaujímavú akciu ponúkli Vranovčania v 18. min., keď sa Vožný ocitol v podobnej pozícii, ako Weiss proti Luxembursku, len v tomto prípade bol poslednou inštanciou Hajovský. Najdôležitejšia akcia prvého polčasu prišla v 42. min. Pitoňák fauloval Mazura a okrem nariadeného pokutového kopu sa kapitán hostí musel predčasne porúčať pod sprchy. Loptu si na biely bod postavil Kuhajdík a s rutinou otvoril skóre. V. Tatry mohli vyrovnať hneď dve minúty po zmene strán, kedy sa po rohu dostal k zakončeniu Dulovič, ale hradbu tiel na čele s brankárom Gmitterom neprepálil. Domácu loď definitívne do víťazného prístavu nasmeroval Kuhajdík. Vožný svojou aktivitou vybojoval priamy kop a najskúsenejší hráč v drese MFK poslal loptu do siete parádnym spôsobom. Vranov si už ďalší priebeh strážil, plus diváci zatlieskali ešte šanciam Eštoka a Boháča, ktoré pre nich pripravili Dvorjak s Vožným.
Góly: 42. a 66. Kuhajdík (prvý z 11 m).
ŽK: 44. Kuhajdík, 57. Vožný, 74. Krivák, 77. Eštok – 24. Novák. ČK: 42. Pitoňák.
Zostava Vranov: Gmitter – Eštok, Paluba, Krivák, Sakala, Vožný (76. Kaidrovych), Kuhajdík, Shyray, Grynyshyn, Dvorjak (87. Tabaka), Mazur (69. Boháč).
Zostava V. Tatry: Hajovský – Compeľ, Korenko, Buc (54. Mičko), Kšenzakovič (57. Beller), Pitoňák, Novák, Šimšaj, Dulovič, Bednarčík, Gibala (76. Nemčko).

Ostatné výsledky: Humenné - Plavnica 0:2, Michalovce B - V. Opátske 2:3, V. Revištia - Lipany 3:0, B. N. Ves - Giraltovce 2:2, Haniska - Sp. N. Ves 2:1, Stropkov - Snina 0:0, Prešov B - Sabinov 1:0.