vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / V Jasenovciach obnovili chátrajúce cestné zvodidlá a mosty

 V Jasenovciach obnovili chátrajúce cestné zvodidlá a mosty

Zvodidlá, priepusty a mosty vedúce ponad rieku Oľka v obci Jasenovce, ktorá je súčasťou okresu Vranov nad Topľou dostali v posedných týždňoch „nový šat“.

Sponzorská pomoc a príspevok boli poskytnuté zo strany Úradu Prešovského samosprávneho kraja, z ktorého vyšla aj prvotná myšlienka na uskutočnenie tohto projektu a ktorý sa s pomocou obecného úradu pričinil aj o jeho realizáciu. Vďaka poskytnutým prostriedkom – štetcom, náterovej farbe, tlumexu a kartáčom, ale taktiež za pomoci miestnych pracovníkov, zamestnaných v rámci Obecného úradu Jasenovce, boli obnovené všetky cestné zvodidlá a priepusty smerujúce do okolitých obcí Girovce a Giglovce, ale taktiež mosty, nachádzajúce sa v katastri obce.

Starosta, Ladislav Trybula, vyzdvihol túto pomoc nakoľko obnova už chátrajúcich zvodidiel aj mosta priniesli do Jasenoviec kus estetiky a náznaku toho, že obec sa snaží reprezentovať v rámci kraja v čo najlepšom svetle. Zároveň vyzdvihol veľkú zaangažovanosť zo strany Úradu Prešovského samosprávneho kraja a vyjadril spokojnosť nad vykonaným dielom, nielen z ich strany, ale aj z pozície svojich zamestnancov. Okrem toho poznamenal, že v prípade možnosti rád obnoví túto spoluprácu aj v budúcnosti.

Touto cestou sa chce poďakovať riaditeľovi Krajskej údržby a správy ciest, p. Vladimírovi Kozákovi, osobitne p. Ing. Ladislavovi Holíkovi, cez ktorého daný projekt realizoval a Ing. Michalovi Švábikovi, riaditeľovi oblasti Vranov nad Topľou za promptné jednanie, kladné vybavenie tejto požiadavky a dodanie potrebného materiálu, skrze ktorý sa mohli spomínané úpravy zrealizovať.

Simona Trecaková

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum