vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Primátor Ján Ragan slávnostne privítal vranovských prváčikov

 Primátor Ján Ragan slávnostne privítal vranovských prváčikov

Tradičným októbrovým podujatím je stretnutie primátora mesta s prváčikmi a ich triednymi učiteľkami v novom školskom roku. 21. októbra 2015 sa toto milé stretnutie konalo v Dome kultúry vo Vranove nad Topľou za prítomnosti rodičov či starých rodičov. Pozvaných bolo 305 prváčikov zo 16 tried všetkých základných škôl, ktorým sa prihovoril primátor mesta Ing. Ján Ragan.

Deti si následne od neho, prednostu mestského úradu Mgr. Andreja Krišandu a vedúcej oddelenia školstva PaedDr. Mariany Lapčákovej prevzali darček – originálnu knihu S Vrankom za poznaním, ktorej súčasťou je pexeso s fotografiami Vranova a nechýbal ani balíček sladkostí. Triedne učiteľky sa podpísali do pamätnej knihy mesta.

Prváčikom pripravili členovia DFS Cifroško zo ZŠ Sídlisko II detské pásmo Naučme Haničku pod taktovkou PaedDr. Jarmily Kolesárovej a Mgr. Petra Šofranka. Deti sa rozšantili, zasúťažili si a zaspievali aj so strýkom Karolom a Nelkou - hercami z divadla Cililing Prešov. Milou bodkou za vydareným podujatím bolo spoločné fotenie jednotlivých tried na pamiatku za asistencie maskota Vranka (Samuel Rybár, žiak ZŠ Juh) a pieseň Keď si šťastný..., ktorú si od srdca zaspievali najmladší školáci so strýkom Karolom, Nelkou a moderátorkou podujatia Vierou Machkovou.   
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum