vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Na ceste I/18 vyhasol ďalší život...

Na ceste I/18 vyhasol ďalší život...

Cesta I/18, tentoraz medzi Nižnym Hrabovcom a odbočkou na Sačurov, si vyžiadala ďalšiu obeť. V piatok dopoludnia vyhasol život 42-ročného profesionálneho hasiča z Hencoviec.

Osudnou sa pre posádku strieborného Fiatu, v ktorom sa viezol manželský pár, stala zrážka s nákladným vozidlom s ukrajinským evidenčným číslom. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Migaľová, okolnosti ako aj samotná príčina dopravnej nehody sú predmetom nasledujúceho vyšetrovania. „Prítomnosť alkoholu u vodiča kamióna bol vylúčený vykonanou dychovou skúškou,“ dodala J. Migaľová.

Hoci sa vodič kamióna snažil zrážke s osobným motorovým vozidlom vyhnúť, napriek jeho duchaprítomnosti sa tragédii zabrániť nepodarilo. „Muž utrpel viaceré vážne poranenia, ktorým na mieste podľahol. Ženu záchranári ošetrili a s mnohopočetnými poraneniami transportovali vo vážnom stave do nemocnice vo Vranove nad Topľou,“ informoval hovorca Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Boris Chmel. 
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum