vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Spoločnosť OK Oil dala motoristom darček - novú čerpaciu stanicu

 Spoločnosť OK Oil dala motoristom darček - novú čerpaciu stanicu

Darček pre motoristickú verejnosť. Novootvorená čerpacia stanica OK Oil v Hencovciach ponúka palivá spoločnosti OMV. V príjemnom prostredí môžu vodiči natankovať prémiové pohonné hmoty, či zrelaxovať pri šálke výbornej kávy. Unikátom sú multimediálne obrazovky, ktoré sú súčasťou výdajných stojanov.

Hoci sa o výstavbe čerpacej stanice v Hencovciach pri výjazde na Strážske hovorilo už niekoľko rokov, realitou sa vďaka spoločnosti OK Oil, s.r.o. stal tento zámer až v závere minulého roka. Lukratívna „adresa“, ktorá spája Vranov nad Topľou s Humenným a Michalovcami, si takúto službu pýtala, preto informáciu o novej ČS prijala motoristická verejnosť s adekvátnou radosťou. „Vychádzali sme z toho, že na základe štatistík má táto lokalita vysokú prejazdnosť motorových vozidiel. Napriek tomu, že máme otvorené iba pár dní, reakcie vodičov nás len utvrdzujú v tom, že sme sa rozhodli správne,“ poznamenal s úsmevom majiteľ spoločnosti OK Oil, s.r.o. Zdenko Dzivák.

OK Oil ponúka palivá OMV. Zaujímavosťou je, že naftu, aj benzín im dovážajú priamo z rafinérie vo Viedni. Pripomenieme, že spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991 a etablovať sa jej podarilo najmä vďaka tomu, že piliermi filozofie rakúskeho gigantu sú kvalita a riešenia vyššej kategórie. „V meste Vranov nad Topľou a blízkom okolí žiadna čerpacia stanica palivá OMV neponúka, o to bolo naše rozhodnutie jednoduchšie, lebo našou prioritou je ponúkať najvyššiu kvalitu na trhu,“ zdôraznil Z. Dzivák.

Unikátom sú multimediálne obrazovky, ktoré sú súčasťou výdajných stojanov. Na Slovensku ich ako prvá zaviedla práve spoločnosť OK Oil. „Ich výhodou je, že klient si môže nastaviť automatické tankovanie na akúkoľvek, nielen okrúhlu, sumu. V budúcnosti by sme tento priestor zároveň radi ponúkli na reklamné spoty a klipy, čo si myslím, že by mohlo byť tiež príjemným oživením,“ dodal Z. Dzivák.


 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum