Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

VLHF pokračuje v sobotu "vianočným" kolom

Šport / Futbal / VLHF pokračuje v sobotu "vianočným" kolom

VLHF pokračuje v sobotu

Program 2. kola Vranovskej ligy v halovom futbale vo Vranove nad Topľou otvorili Hencovce a Hennessy, ktoré sa však nemohlo spoliehať na kompletnú zostavu, čo súper náležite využil. Hencovčania vykročili rázne za víťazstvom od stavu 3:3, kedy sériou 15 gólov natiahli skóre na 18:3.
Naopak V.I.K.I. Stav nastúpil s viacerými posilami a Žalobínu nedal šancu.
Aktuálna halová sezóna je zatiaľ „zakliata“ pre Giglovce, ktoré sú bez bodu v Humennom a neuspeli ani proti N. Hrabovcu. Hrabovčania sa mohli spoľahnúť predovšetkým na brankára Ondreja Palenčíka, ktorého výkon bol základným pilierom víťazstva jeho tímu.
Ďalší dramatický duel ponúkol Unimont Academy. Napriek tomu, že vyhrával 3:1, 5:2 a ešte aj 6:4 na prvý trojbodový zápis si jeho hráči ešte budú musieť počkať, pretože Jozef Kopčo dvoma gólmi v závere zariadil konečnú remízu.
K honoru stať sa čiernym koňom súťaže majú nakročené Kanonieri, ktorí vyhrávali už 5:1 a hoci Rado Homoľa bol pri streleckej chuti, spoľahlivo chytajúci Jozef Dudáš drámu nedovolil.
V poslednom stretnutí mali výsledkovo navrch v prvom polčase OFK SL, ktorí viedli ešte na začiatku druhého polčasu 7:6. Od tohto momentu už nakláňali misky váh viac na svoju stranu hráči LPP, ktorí otočili na 10:8 a hoci súper znížil na rozdiel jedného presného zásahu, posledné slovo patrilo Lukášovi Tóthovi.

Výsledky 2. kola

II. liga


V.I.K.I. STAV - ELEVATOR ŽALOBÍN 11:4 (7:2)
Góly:
Gordan 3, Ján Šeba, Horský po 2, Jaroslav Šeba, Zubko, Hric, Regec po 1 - Čalfa, Funket, Bratko, Barna po 1.
Zostava V.I.K.I. STAV: Ján Šeba, Jaroslav Šeba, Zubko, Horský, Hric, Džurdženík, Fečko, Regec, Gordan, Gritters, Jabčanka.
Zostava ELEVATOR ŽALOBÍN: Sukeľ, Čalfa, Funket, Gergeľ, Mražik, Sabol, Maďarik, Bratko, Barna, Karafa.

Hencovce - Hennessy 18:5 (8:3)
Góly:
Maľar 5 (1x pok. kop), Petro 4, Venceľ, Soták po 3, Jakub 2, Kuca 1 - Magura 4 (1x pok. kop), Balint 1.
Zostava Hencovce: Brinda, Petro, Maľar, Jakub, Kuca, Venceľ, Kovaľ, Soták, Dzurina.
Zostava Hennessy: Klembara, Magura, Hudak, Mika, Loja, Balint.

Nižný Hrabovec - FK Giglovce 5:1 (3:0)
Góly:
Špaller 2, Gajdoš, Mezej, Jonek po 1 - Malý 1.
Zostava Nižný Hrušov: Palenčík, Gajdoš, Dzurovčin, Paňko, Mezej, Špaller, Lukáč, Jonek.
Zostava FK Giglovce: Šurin, Ulian, Hudák, Baštár, Vožný, Kasarda, Kudža, Malý.

I. liga

Kanonieri - Tango 6:3 (4:1)
Góly:
J. Babinský, Matta po 2, Illéš, Kupa po 1 - Homoľa 3.
Zostava Kanonieri: Dudáš, Boroš, J. Babinský, K. Babinský, Illéš, Janočko, Matta, Kupa, Béreš.
Zostava Tango: Lazúr, Mikita, Homoľa, Suchý, Biž, Jenčko, Komár, Šandrej.

Unimont Academy - ELSATEX Tricolores 6:6 (3:2)
Góly:
Ihnát 2, Vaľovčin, Š. Kertis, Žipaj, Maďarík po 1- Kopčo, Ficko po 2, Ritoch, Boroš po 1.
Zostava Unimont Academy: Gurega, Šimurda, Vaľovčin, Š. Kertis, Žipaj, Ihnát, Kos, Maďarík, J. Kertis, Oráč.
Zostava ELSATEX Tricolores: Frindt, Sarik, Pačuta, Ritoch, Kopčo, Ficko, Boroš, Fečo, Imrich.

OFK SL - LPP 9:11 (6:3)
Góly:
Hrivňák, Piskor, Hirko po 2, Tynik, Straka, Takáč po 1 - Tóth, Pavúk po 4, Roman Begala, Richard Begala, Hreha po 1.
Zostava OFK SL: Svepeš, Tynik, Straka, Takáč, Kmec, Nemčík, Hrivňák, Piskor, Hirko.
Zostava LPP: M. Veselovský, P. Veselovský, Tóth, Pavúk, Capko, Roman Begala, Richard Begala, Hudák, Kmec, Veliký, Hreha.

ALL STARS II. ligy – 2. kolo

Palenčík (N. Hrabovec)

Gordan (V.I.K.I. Stav)  Petro (Hencovce)

Magura (Hennessy)  Špaller (N. Hrabovec)

ALL STARS I. ligy – 2. kolo

Dudáš (Kanonieri)

Tóth (LPP)  Kopčo (Tricolores)

Hrivňák (OFK SL) Homoľa (Tango)

Najlepší strelci I. ligy
5 gólov – Jozef Ritoch (ELSATEX Tricolores), Radoslav Homoľa (Tango),
4 góly – Kristián Babinský (Kanonieri), František Pavúk (LPP), Lukáš Tóth (LPP), Jozef Kopčo (ELSATEX Tricolores).

Najlepší strelci II. ligy
6 gólov –
Matej Venceľ (Hencovce), Daniel Maľar (Hencovce),
5 gólov – Samuel Barna (Žalobín), Matúš Jakub (Hencovce), Sebastián Soták (Hencovce).

Program 3. kola – 22.12.2018

II. liga
13.00 hod.: N. Hrabovec – Žalobín
14.00 hod.: Hennessy – FC Giglovce
15.00 hod.: V.I.K.I. Stav – Hencovce

I. liga
16.00 hod.:
Tango – LPP Group
17.00 hod.: ELSATEX Tricolores – Kanonieri
18.00 hod.: RAMEKO – UNIMONT Academy
OFK SL má voľno

VLHF pokračuje v sobotu "vianočným" kolom

Šport / Futbal / VLHF pokračuje v sobotu "vianočným" kolom

VLHF pokračuje v sobotu

Program 2. kola Vranovskej ligy v halovom futbale vo Vranove nad Topľou otvorili Hencovce a Hennessy, ktoré sa však nemohlo spoliehať na kompletnú zostavu, čo súper náležite využil. Hencovčania vykročili rázne za víťazstvom od stavu 3:3, kedy sériou 15 gólov natiahli skóre na 18:3.
Naopak V.I.K.I. Stav nastúpil s viacerými posilami a Žalobínu nedal šancu.
Aktuálna halová sezóna je zatiaľ „zakliata“ pre Giglovce, ktoré sú bez bodu v Humennom a neuspeli ani proti N. Hrabovcu. Hrabovčania sa mohli spoľahnúť predovšetkým na brankára Ondreja Palenčíka, ktorého výkon bol základným pilierom víťazstva jeho tímu.
Ďalší dramatický duel ponúkol Unimont Academy. Napriek tomu, že vyhrával 3:1, 5:2 a ešte aj 6:4 na prvý trojbodový zápis si jeho hráči ešte budú musieť počkať, pretože Jozef Kopčo dvoma gólmi v závere zariadil konečnú remízu.
K honoru stať sa čiernym koňom súťaže majú nakročené Kanonieri, ktorí vyhrávali už 5:1 a hoci Rado Homoľa bol pri streleckej chuti, spoľahlivo chytajúci Jozef Dudáš drámu nedovolil.
V poslednom stretnutí mali výsledkovo navrch v prvom polčase OFK SL, ktorí viedli ešte na začiatku druhého polčasu 7:6. Od tohto momentu už nakláňali misky váh viac na svoju stranu hráči LPP, ktorí otočili na 10:8 a hoci súper znížil na rozdiel jedného presného zásahu, posledné slovo patrilo Lukášovi Tóthovi.

Výsledky 2. kola

II. liga


V.I.K.I. STAV - ELEVATOR ŽALOBÍN 11:4 (7:2)
Góly:
Gordan 3, Ján Šeba, Horský po 2, Jaroslav Šeba, Zubko, Hric, Regec po 1 - Čalfa, Funket, Bratko, Barna po 1.
Zostava V.I.K.I. STAV: Ján Šeba, Jaroslav Šeba, Zubko, Horský, Hric, Džurdženík, Fečko, Regec, Gordan, Gritters, Jabčanka.
Zostava ELEVATOR ŽALOBÍN: Sukeľ, Čalfa, Funket, Gergeľ, Mražik, Sabol, Maďarik, Bratko, Barna, Karafa.

Hencovce - Hennessy 18:5 (8:3)
Góly:
Maľar 5 (1x pok. kop), Petro 4, Venceľ, Soták po 3, Jakub 2, Kuca 1 - Magura 4 (1x pok. kop), Balint 1.
Zostava Hencovce: Brinda, Petro, Maľar, Jakub, Kuca, Venceľ, Kovaľ, Soták, Dzurina.
Zostava Hennessy: Klembara, Magura, Hudak, Mika, Loja, Balint.

Nižný Hrabovec - FK Giglovce 5:1 (3:0)
Góly:
Špaller 2, Gajdoš, Mezej, Jonek po 1 - Malý 1.
Zostava Nižný Hrušov: Palenčík, Gajdoš, Dzurovčin, Paňko, Mezej, Špaller, Lukáč, Jonek.
Zostava FK Giglovce: Šurin, Ulian, Hudák, Baštár, Vožný, Kasarda, Kudža, Malý.

I. liga

Kanonieri - Tango 6:3 (4:1)
Góly:
J. Babinský, Matta po 2, Illéš, Kupa po 1 - Homoľa 3.
Zostava Kanonieri: Dudáš, Boroš, J. Babinský, K. Babinský, Illéš, Janočko, Matta, Kupa, Béreš.
Zostava Tango: Lazúr, Mikita, Homoľa, Suchý, Biž, Jenčko, Komár, Šandrej.

Unimont Academy - ELSATEX Tricolores 6:6 (3:2)
Góly:
Ihnát 2, Vaľovčin, Š. Kertis, Žipaj, Maďarík po 1- Kopčo, Ficko po 2, Ritoch, Boroš po 1.
Zostava Unimont Academy: Gurega, Šimurda, Vaľovčin, Š. Kertis, Žipaj, Ihnát, Kos, Maďarík, J. Kertis, Oráč.
Zostava ELSATEX Tricolores: Frindt, Sarik, Pačuta, Ritoch, Kopčo, Ficko, Boroš, Fečo, Imrich.

OFK SL - LPP 9:11 (6:3)
Góly:
Hrivňák, Piskor, Hirko po 2, Tynik, Straka, Takáč po 1 - Tóth, Pavúk po 4, Roman Begala, Richard Begala, Hreha po 1.
Zostava OFK SL: Svepeš, Tynik, Straka, Takáč, Kmec, Nemčík, Hrivňák, Piskor, Hirko.
Zostava LPP: M. Veselovský, P. Veselovský, Tóth, Pavúk, Capko, Roman Begala, Richard Begala, Hudák, Kmec, Veliký, Hreha.

ALL STARS II. ligy – 2. kolo

Palenčík (N. Hrabovec)

Gordan (V.I.K.I. Stav)  Petro (Hencovce)

Magura (Hennessy)  Špaller (N. Hrabovec)

ALL STARS I. ligy – 2. kolo

Dudáš (Kanonieri)

Tóth (LPP)  Kopčo (Tricolores)

Hrivňák (OFK SL) Homoľa (Tango)

Najlepší strelci I. ligy
5 gólov – Jozef Ritoch (ELSATEX Tricolores), Radoslav Homoľa (Tango),
4 góly – Kristián Babinský (Kanonieri), František Pavúk (LPP), Lukáš Tóth (LPP), Jozef Kopčo (ELSATEX Tricolores).

Najlepší strelci II. ligy
6 gólov –
Matej Venceľ (Hencovce), Daniel Maľar (Hencovce),
5 gólov – Samuel Barna (Žalobín), Matúš Jakub (Hencovce), Sebastián Soták (Hencovce).

Program 3. kola – 22.12.2018

II. liga
13.00 hod.: N. Hrabovec – Žalobín
14.00 hod.: Hennessy – FC Giglovce
15.00 hod.: V.I.K.I. Stav – Hencovce

I. liga
16.00 hod.:
Tango – LPP Group
17.00 hod.: ELSATEX Tricolores – Kanonieri
18.00 hod.: RAMEKO – UNIMONT Academy
OFK SL má voľno

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok