Prekvapenie kola si na konto pripísali sHOTs!

Šport / Ďalšie športy / Prekvapenie kola si na konto pripísali sHOTs!

Stretnutie 14. kola medzi sHOTs a Warriors malo byť jednoznačnou záležitosťou pre hostí, ktorí si po minulotýždňovej prehre chceli napraviť chuť a pripísať 3 body do tabuľky. Stretnutie začali lepšie hráči Warriors, keď si vypracovali niekoľko pekných šancí, ale všetky pokusy zlikvidoval brankár Škvarkovský. Hráči sHOTs sa začali postupne osmeľovať a v priebehu 5 sekúnd nastrelili 2-krát konštrukciu brány hostí. V priebehu prvej tretiny zaujala situácia pred prvým gólom, keď v presilovke tímu sHOTs prišlo vzájomné vylúčenie a následne viac priestoru na ľadovej ploche využil Martin Palpáš,ktorý nechytateľnou delovkou od modrej čiary otvoril skóre stretnutia. V druhej tretine pokračoval veľmi vyrovnaný a kvalitný hokej, keď sa šance striedali na obidvoch stranách, čo sa divákom muselo páčiť, avšak v druhom dejstve gól nepadol. V tretej tretine boli aktívnejší hráči tímu Warriors, keď si vypracovali niekoľko dobrých šancí, ktoré však končili na pozornom Škvarkovskom. V čase, keď sa už blížil záver stretnutia, sa atmosféra v STD aréne dala krájať nožom. V predposlednej minúte sa ku krásnemu sólo odhodlal Ondrej Troščák a poistil vedenie sHOTs na 2:0. Bojovným a obetavým výkon si hráči sHOTs pripísali 3 body do tabuľky, čím sa dotiahli na UNIMONT a Divočákov a naznačili, že do konca základnej časti s nimi treba určite počítať.